top of page

Sejas kopšanas procedūras ar Guinot un Weyergans

Updated: Sep 12, 2023


Futura Clinic piedāvā sejas un ķermeņa kopšanas procedūras:
Guinot Hydradermie procedūra-dubultā jonizācija.
Ekskluzīva skaistumkopšanas metode, kuras laikā, ar Hydraremie Lift aparāta palīdzību, dziļāk ādā tiek ievadīti kosmētiskie preparāti.
Procedūras norise ietver: ādas attīrīšanu, ādas stāvokļa diagnostiku, atbilstošu kosmētisko līdzekļu uzklāšanu, izmantojot Hydradermie lift aparātu, sejas, kakla un dekoltē zonas masāžu, seruma, maskas un krēma uzklāšanu.
Iedarbība : nogludina ādu, uzlabo sejas krāsu, dziļi mitrina, baro, atjauno, nomierina vai līdzsvaro ādu, uzlabo asins cirkulāciju.
Rezultāts ir pamanāms uzreiz pēc procedūras. Āda ir kļuvusi elastīga, gluda un līdzena, ir uzlabojusies ādas krāsa, seja izskatās kopta un veselīga.
Procedūras ilgums 90 min. Cena € 60.00
Guinot Hydradermie Lift procedūra, sejas vaibstu nostiprināšanai.
Hydradermie Lift ir nostiprinoša un tonizējoša procedūra, kura nodrošina vingrojumu kompleksu sejas un kakla muskuļiem, nostiprinot ādu.
Procedūra ietver: ādas attīrīšanu, ādas stāvokļa diagnostiku, atbilstošu kosmētisko līdzekļu uzklāšanu, limfodrenāžu, sejas un kakla stimulācija, pielietojot Hydradermie Lift aparātu, sejas, kakla un dekoltē zonas masāžu, maskas un krēma uzklāšanu.
Iedarbība : noloba atmirušās šūnas, nogludina ādu, uzlabo sejas krāsu, izvada toksīnus, mazina tūsku,tonizē muskuļus, nostiprinot acu, sejas un kakla ādu, dziļi atjauno, mitrina un baro epidermu, uzlabo asins un limfātisko cirkulāciju.
Procedūra nekavējoties sniedz acīmredzamu liftinga efektu. Veicot procedūru kūri, dziļākam un noturīgākam efektam, Hydradermie Lift modelēs sejas ovālu, tonizēs ādu, izlīdzinās grumbiņas un padarīs Jūsu seju manāmi jaunāku, neveicot injekcijas!
Procedūras ilgums 90 min. Cena € 60.00
Weyergans Dermio Care PLUS Top Head negatīvo skābekļa jonu un gaismas terapija sejai, kaklam un dekoltē.
Absolūts jaunums, Weyergans patentēta ierīce – Dermio Care Plus – negatīvo skābekļa jonu un gaismas terapijas apvienojums vienā iekārtā.
Dermio Care PRO Top Head – ādas atjaunošanai un anti-age efektam. Procedūru rezultātā mazinās nogurums, nervozitāte, galvassāpes un zilie loki ap acīm. Tie veicināta sejas, kakla un dekoltē zonas ādas atjaunošana, uzlabojot tās kvalitāti un toni. Āda kļūst stingrāka, redzams sejas, kakla un dekoltē zonas liftinga efekts.
Procedūras efekti: veicina ātrāku šūnu dalīšanos, nostiprināšanos un reģenerāciju, ādas izskats un stāvoklis redzami un jūtami uzlabojas, sejas, kakla un dekoltē zonas āda kļūst jūtami stingrāka.
Mēs rekomendējam 10 procedūras vienam ādas reģenerācijas ciklam. Iesakām šo procedūru apvienot ar citām procedūrām!
Procedūras ilgums 40 min. Cena € 29.00
Futura Clinic atrodas Galleria Riga 6. stāvā, tālrunis pierakstam: +37126434333
Vairāk par Futura Clinic uzzini šeit.
Ja šeit norādītie procedūru apraksti, ilgums un cenas atšķiras no Futura Clinic norādītajām, par pareizu uzskatīt informāciju klīnikā.

23 views0 comments

Comments


bottom of page