top of page

Masāža

Terapija (ortomolekulārā medicīna)

piramida logo.JPG

Antra Briede

Sertificēta interniste Latvijas Preventīvās medicīnas ārstu asociācijas valdes locekle. Vācija diplomēta ortomolekulārās medicīnas speciāliste. Funkcionālās Medicīnas institūta (ASV) kursante. Regulāri papildina zināšanas ārvalstīs par uzturmedicīnas un uzturvielu izmantošanas iespējām slimību prevencijā un terapijā Ortomolekulārā medicīna pēta uzturvielu (vitamīnu, minerālvielu, augu valsts aktīvo vielu) izmantošanas iespējas veselības saglabāšanā. Funkcionālā medicīna ir komplementārās (papildinošās) medicīnas nozare. Tā ir individualizēta, sistēmiski orientēta pieeja (fokusā ir viss cilvēks, visu orgānu sistēmu mijiedarbība), kad tiek pētīta un nepieciešamības gadījumā mainīta daudzu faktoru ietekme uz veselību un slimību cēloņiem, tai skaitā dzīvesveids, uzturs, vides faktori, stress, hormonālais stāvoklis uc. Ierodoties uz konsultāciju jāņem līdzi iepriekš veikto izmeklējumu rezultāti - asins analīzes, attēldiagnostikas aprakstus.
piramida logo.JPG

Māris Belte

Internists, lāzerterapijas un fotobiomodulācijas speciālists  Fotobiomodulējoša terapija  - gaismas terapija - ir droša un efektīva metode daudzu slimību papildterapijā. Tā palīdz:  - locītavu un muguras sāpju gadījumos  - pie traumām  - grūti dzīstošu brūču gadījumos (īpaši diabētiķiem)  - herpes zoster un citu herpētisko izsitumu gadījumos  - uzlabo vispārējo pašsajūtu un imunitāti  - uzlabo hronisko slimību kompensāciju (cukura diabēts, arteriālā hipertenzija) - palīdz paaugstināt testosterona līmeni un, līdz ar to fizisko un mentālo veiktspēju
Terapija

Onkoloģija

piramida logo.JPG

Alinta Hegmane

Onkologs ķīmijterapeits, Latvijas Universitātes asociētā profesore Sertificēta onkoloģe ķīmijterapeite - 1998. gadā beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju - 1998.-2002. rezidentūra onkoloģijā Latvijas Universitātes Medicīniskās Pēcdiploma izglītības institūtā - 2008. gadā ieguvusi medicīnas zinātņu doktora grādu (Dr.med.) Veic studentu apmācību Latvijas Universitātē, rezidentu apmācību Latvijas Universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē. Vadošā pētniece klīniskajos pētījumos par krūts vēzi, nesīkšūnu plaušu vēzi, kolorektālu vēzi un nezināmas primāras lokalizācijas vēzi. Starptautiski citējamu publikāciju autore. Dalība profesionālajās organizācijās: - Latvijas Onkologu asociācijas valdes locekle; - Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas biedre; - Eiropas Ķīmijterapeitu biedrības (ESMO) biedre
piramida logo.JPG

Žanete Zvirbule

Onkologs ķīmijterapeits Sertificēta onkoloģe ķīmijterapeite - 1986. gadā beigusi Rīgas Medicīnas institūtu No 1986.gada strādājusi Latvijas Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūtā, piedalījusies klīniski pētnieciskajā darbā onkoloģijas ķīmijterapijas jomā. Veic rezidentu apmācību Latvijas Universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē. Vadošā pētniece klīniskajos pētījumos par krūts vēzi, nesīkšūnu plaušu vēzi, sīkšūnu plaušu vēzi, kolorektālu vēzi , kuņģa vēzi,aizkuņģa dziedzera vēzi,dzemdes vēzi. Starptautiski citējamu publikāciju autore. Dalība profesionālajās organizācijās: - Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas valdes locekle; - Latvijas Onkologu asociācijas biedre; - Eiropas Ķīmijterapeitu biedrības (ESMO) biedre
Onokoloģija

Traumatoloģija - ortopēdija

Screenshot 2022-10-14 at 13.52.55.png

Kaspars Ūdris

Traumatologs-ortopēds. Locītavu mazinvazīvās endoskopiskās ķirurģijas speciālists. Īpaši specializējas pleca locītavu problēmu ārstēšanā. Ārstēšanā pielieto mūsdienīgas metodes un jaunāko aparatūru.
Screenshot 2022-10-14 at 13.52.55.png

Kristiāns Alpe

Ārsts rezidents traumatoloģijas un ortopēdijas specialitātē Specialitāti apgūst Rīgas austrumu klīniskās universitātes slimnīcā. Sniedz traumatologa ortopēda konsultācijas, veic intraartikulārās blokādes, ārstē skeletomuskulārās sistēmas akūtas un hroniskas traumas, kā arī deģeneratīvo pārmaiņu gadījumos.
Screenshot 2022-10-14 at 13.52.55.png

Arnis Fogelis

Sertificēts traumatologs- ortopēds Vairāk nekā 25 gadu pieredze traumatoloģijā un ortopēdijā. Latvijas ceļa locītavas ķirurģijas, artroskopijas un sporta ortopēdijas asociācijas,kā arī ESSKA ( European Society for Sports  Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) biedrs. Konsultē pacientus ar: - sāpēm un kustību ierobežojumiem locītavās, īpaši ceļa, pleca un pēdas locītavās; - iedzimtām un iegūtām locītavu deformācijām; - mīksto audu (muskuļu, cīpslu) bojājumiem. Veic: - locītavu endoskopiskās un rekonstruktīvās operācijas; - injekcijas locītavās.
Traumatoloģija - ortopēdija

Rehabilitācija

1fefc1a9-3abe-43a3-870f-21293d2ea138

Inna Pedane

Sertificēta fizioterapeite, 2012. gadā absolvēja RSU rehabilitācijas fakultāti,  ieguva bakalaura grādu fizioterapijā. Strādā ar pieaugušajiem. Regulāri pilnveido zināšanas tālākizglītības kursos un semināros, gan Latvijā, gan ārzemēs. Liela pieredze insulta, spinālo, muguras sāpju pacientu, sporta un senioru rehabilitācijā.  Pielieto dažādas terapeitiskās metodes: - slinga terapiju, - proprioreceptīvo neiromuskulāro fasilitāciju, - kinezioloģisko teipošanu, - miofasciālās un neirolimfātiskas tehnikas, - masāžas tehnikas, - dziļo muskuļu stabilizāciju, - dinamiskais strečings.
bca7003c-0d50-464c-976b-ba65b3d23e88

Elīna Laura Huhka

Fizioterapeite. Trenere. Mans moto “kustībā ir spēks”. Mana vīzija - caur kustību palīdzēt cilvēkam sasniegt mērķus. Strādāju gan ar pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem Specializējos: - Fizioterapija traumatoloģijā un ortopēdijā; - Fizioterapija sportā. Darbs ar sportistiem pēctraumu rehabilitācijas procesā un sagatavošanas periodā traumu preventīvie pasākumi; - Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības individuāli un grupās; - Dažāda veida stājas asimetriju koriģēšana; - Individuāla vingrinājumu kopuma izstrāde atbilstoši klienta vajadzībām; - Klasiskā un sporta masāža; - Mīksto audu tehnikas; - Slinga terapija “Neurac”; - Kinezioloģiskā teipošana.
b459a14b-2b37-4e2c-b6bd-37a0e4208da7

Sabīne Mikulāne

Sertificēta ergoterapeite, Latvijas Ergoterapeitu asociācijas un Latvijas Ergonomikas biedrības biedre. Iegūts profesionāls maģistra grāds darba aizsardzībā. Sniedz konsultācijas un ergoterapijas nodarbības bērniem un pieaugušajiem. Specializējas: - veselības profilakses jautājumos (ergonomisko risku mazināšana, vides adaptācija u.c.); - pacienti ar kustību traucējumiem, reimatoloģiskām saslimšanām, pēc pārciesta insulta, pēc lūzumiem, traumām, pēc perifēro nervu bojājumiem, apdegumiem, psihiskām saslimšanām u.c. (kam nepieciešams veicināt, uzlabot vai uzturēt (atkarībā no terapijas mērķiem) motorās funkcijas, kognitīvās funkcijas, sensorās funkcijas un ikdienas aktivitāšu veikšanas prasmes); - tehnisko palīglīdzekļu pielāgošana atbilstoši funkcionālajam stāvoklim, apmāca to lietošanā un izglīto par palīglīdzekļa saņemšanas iespējām, kā arī izglīto par tehniskā palīglīdzekļa saņemšanu par valsts līdzekļiem; - pacientu piederīgajiem apmāca, kā veikt aprūpes pasākumus ikdienā un mājas vidē, pielietojot nepieciešamos tehniskos palīglīdzekļus, lai atvieglotu aprūpi un samazinātu ergonomiskos riskus, kā arī apmāca, kā ikdienā veikt aktivitāšu trenēšanu, uzturēšanu, lai pacients netiktu pāraprūpēts
b76251e5-3e9f-4881-8858-1de8283964e9

Elīna Birša

Sertificēta fizioterapeite, RSU bakalaura grāds fizioterapijā, ievērojama pieredze,  strādājot pieaugušo un bērnu rehabilitācijā. Pilnveidojusi  profesionālās iemaņas pilates un jogas nodarbībās. Specializējas: - strādājot ar zīdaiņiem pēc Bobata terapijas, iekļaujot Handlinga apmācību vecākiem;  iepazīstinot ar drošām un veselīgām aktivitātēm katrā bērna attīstības  posmā - bērnu, pusaudžu un pieaugušo stājas un gaitas novērtējums, izstrādājot kvalitatīvu  vingrojumu bāzi stājas korekcijai un muskulatūras balansam; - hronisku sāpju un pēctraumu, pēcoperāciju gadījumos, fizioterapiju papildinot ar  kinezioloğisko teipu un miofasciālās masāžas tehnikām; - lietišķajā kinezioloģijā.
d0996ee6-5149-4449-9a59-a5a00cb5c6e5

Ingrīda Bērziņa

Strādā ar pieaugušajiem. Profesionālais maģistra grāds veselības aprūpē (RSU). Regulāri pilnveido zināšanas profesionālos nozares kursos un semināros. Specializācija: - ortopēdija; - muguras sāpes; - neiroloģija; - stājas traucējumi. Terapijā izmanto kompleksu risinājumu, apvienojot vairākas metodes: - ārstnieciskā vingrošana; - stiepšanas tehnikas; - kinezioloģiskā teipošana; - mīkstaudu tehnikas; - miorelaksācijas tehnikas; - slinga terapija; - pacientu izglītošana par slimību profilaksi; - ergonomikas principu apmācība; - nūjošanas apmācība.
Rehabilitācija

Neirologs

Ruta Plotniece

Ruta Plotniece

Neiroloģe / neirosonoloģe. Īpaši specializējas galvassāpju problēmās un strādā ar insulta profilakses jautājumiem. Konsultē un veic ārstēšanu pacientiem ar atmiņas traucējumiem un veģetatīvās nervu sistēmas patoloģijām.


Veic krāsu kodētas brahiocefālo un intrakraniālo asinsvadu duplex doplerogrāfijas.


Regulāri papildina savas zināšanas gan lokālas nozīmes, gan starptautiskos pasākumos. Vairāku zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autore un līdzautore.


Savā ārsta ikdienas darbā pielieto zināšanas ajūrvēdas medicīnā.

Neirologs

Sporta medicīna

piramida logo.JPG

Larisa Golubeva

Sporta ārste ar ilggadēju pieredzi sporta medicīnā, kas iegūta strādājot Valsts Sporta medicīnas centrā, kā arī strādājot par komandas sporta ārstu nacionālajā izlasē un klubu komandās riteņbraukšanā, hokejā, basketbolā, regbijā. Praktiska pieredze gūta pildot sporta ārsta pienākumus starptautiskās sacensībās, kur operatīvi jāsniedz neatliekamā palīdzība traumas gadījumos, jānodrošina medicīniski risinājumi citos akūtos gadījumos un traumu ārstēšana.
Sporta medicīna

Masāža 

piramida logo.JPG

Inga Ābele

Sertificēta masiere Profesionālo medicīnisko izglītību ieguvusi Rīgas 4. Medicīnas skolā. Profesionālā pieredze gūta vairāk kā 25 gadus strādājot Limbažu slimnīcas dzemdību - ginekoloģijas nodaļā. Par masieri strādā kopš 2010. gada. Regulāri profesionālo izglītību papildina LFMA rīkotajos ārstnieciskās un cita veida masāžas kursos, kā arī "Ellada-L", mācību centra "Samana" un specializētajos ķīniešu masāžas kursos. Specializācija: - Ārstnieciskā masāža, - Klasiskā masāža, - Grūtnieču masāža, - Karsto akmeņu masāža, - Medus masāža, - Anticelulīta procedūras, - Aromamasāža, - Taizemes pēdu masāža, - Champi, - Ķīniešu masāžas - sejas gua-sha, muguras gua-sha un vakuumbanku masāža mugurai.
piramida logo.JPG


Inta Veidmane

Profesionāla masiere un sporta trenere. Specializējas: - vispārējā ķermeņa masāža; - sporta masāža; - masāža ar bankām; - aromterapijas masāža; - lulur procedūra ķermenim; - čampi masāža; - karsto akmeņu masāža. - Pasniedz grupu vingrošanas nodarbības senioriem, grūtniecēm, bērniem un Vecākiem ar bērniem.
Masāža

Dermatoloģija

piramida logo.JPG

Elīna Krauce

Ārste rezidente dermatoloģijā, veneroloģijā; Akūtu un hronisku ādas, matu, nagu slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse; Seksuāli transmisīvo slimību diagnostika, ārstēšana, profilakse; Konsultē par ādas kopšanu; Veic dermatoskopiju, punch biopsiju; Labdabīgu ādas veidojumu (kārpas, papilomas, keratomas u.c.) kriodestrukcija.
Dermatoloģija

Kosmetoloģija

piramida logo.JPG

Inese Freidenfelde

Skaistumkopšanas speciāliste - kosmētiķe,  ārstniecības persona.  Starptautiskais CIDESCO diploms.
piramida logo.JPG

Inita Krūmiņa

Sertificēta kosmētiķe. Ārstniecības persona, Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas biedre. Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācijas biedre. Regulāri papildina zināšanas profesionālās apmācībās, semināros un kongresos Latvijā un ārzemēs. Veic sejas un ķermeņa procedūras, konsultē un sastāda individuālas programmas silueta korekcijai. Kompleksa pieeja mērķu sasniegšanai, izmantojot dažādas metodes un tehnoloģijas estētiskajā kosmetoloģijā.
piramida logo.JPG

Ilze Pulka

Skaistumkopšanas speciāliste - kosmētiķe,  ārstniecības persona.  Starptautiskais CIDESCO diploms.
Kosmetoloģija

Dietologs

2023. gada 9. februāris 16:00:17

Inguna Bērziņa

Sniedz konsultācijas par veselīga uztura pamatprincipiem atbilstoši vecumam un dzīves veidam, kā arī par pareizu uztura režīmu dažādu saslimšanu gadījumos: - gremošanas orgānu slimību; - sirds asinsvadu slimību; - vielmaiņas, nieru, aknu un žultsceļu slimību; - pārikas alerģiju un produktu nepanesības gadījumā.
Dietologs
Ultrasonogrāfia

Ultrasonogrāfija

piramida logo.JPG

Rasma Mieze

Veic šādus USG izmeklējumus: - Vēdera dobuma; - Krūšu; - Vairogdziedzera. Veic USG izmeklējumus bērniem un zīdaiņiem.
piramida logo.JPG

Inga Dzelve-Klepere

Veic šādus USG izmeklējumus: - Vēdera dobuma; - Krūšu; - Mīksto audu; - Vairogdziedzera; - Limfmezglu; - Locītavu. Veic USG izmeklējumus bērniem un zīdaiņiem.
bottom of page