top of page

Masāža

Terapija

Terapija (ortomolekulārā medicīna)

piramida logo.JPG

Antra Briede

Sertificēta interniste Latvijas Preventīvās medicīnas ārstu asociācijas valdes locekle. Vācija diplomēta ortomolekulārās medicīnas speciāliste. Funkcionālās Medicīnas institūta (ASV) kursante. Regulāri papildina zināšanas ārvalstīs par uzturmedicīnas un uzturvielu izmantošanas iespējām slimību prevencijā un terapijā Ortomolekulārā medicīna pēta uzturvielu (vitamīnu, minerālvielu, augu valsts aktīvo vielu) izmantošanas iespējas veselības saglabāšanā. Funkcionālā medicīna ir komplementārās (papildinošās) medicīnas nozare. Tā ir individualizēta, sistēmiski orientēta pieeja (fokusā ir viss cilvēks, visu orgānu sistēmu mijiedarbība), kad tiek pētīta un nepieciešamības gadījumā mainīta daudzu faktoru ietekme uz veselību un slimību cēloņiem, tai skaitā dzīvesveids, uzturs, vides faktori, stress, hormonālais stāvoklis uc. Ierodoties uz konsultāciju jāņem līdzi iepriekš veikto izmeklējumu rezultāti - asins analīzes, attēldiagnostikas aprakstus.
piramida logo.JPG

Dace Spilnere – Pūciņa

Sertificēta ģimenes ārste Konsultē zīdaiņus, bērnus, pusaudžus un pieaugušos. Praktizējošs ģimenes ārsts kopš 2005. gada. - Slimību diagnostika un ārstēšana - Hronisku slimību dinamiskā novērošana - Vispārējā veselības profilakse Izglītība: - 2002. gadā absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti. - 2005. gadā Rīgas Stradiņa Universitātē apguvusi pilnu rezidentūras studiju programmu un iegūta ģimenes ārsta kvalifikācija un ģimenes ārsta sertifikāts. Latvijas Ģimenes Ārstu asociācijas biedre. Piedalās rezidentu teorētiskajā un praktiskajā apmācībā.
piramida logo.JPG

Pauls Dzelve

Ārsts internists. Rezidents pneimonoloģijas specialitātē. Rezidentūru apgūst Rīgas Austrumu Klīniskajā Universitātes slimnīcā. - 2017. gadā ieguvis ārsta grādu Rīgas Stradiņa universitātē. - 2022. gadā absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmu "Rezidentūra Medicīnā" un ieguvis internista kvalifikāciju.

Onkoloģija

piramida logo.JPG

Alinta Hegmane

Onkologs ķīmijterapeits, Latvijas Universitātes asociētā profesore Sertificēta onkoloģe ķīmijterapeite - 1998. gadā beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju - 1998.-2002. rezidentūra onkoloģijā Latvijas Universitātes Medicīniskās Pēcdiploma izglītības institūtā - 2008. gadā ieguvusi medicīnas zinātņu doktora grādu (Dr.med.) Veic studentu apmācību Latvijas Universitātē, rezidentu apmācību Latvijas Universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē. Vadošā pētniece klīniskajos pētījumos par krūts vēzi, nesīkšūnu plaušu vēzi, kolorektālu vēzi un nezināmas primāras lokalizācijas vēzi. Starptautiski citējamu publikāciju autore. Dalība profesionālajās organizācijās: - Latvijas Onkologu asociācijas valdes locekle; - Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas biedre; - Eiropas Ķīmijterapeitu biedrības (ESMO) biedre
piramida logo.JPG

Žanete Zvirbule

Onkologs ķīmijterapeits Sertificēta onkoloģe ķīmijterapeite - 1986. gadā beigusi Rīgas Medicīnas institūtu No 1986.gada strādājusi Latvijas Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūtā, piedalījusies klīniski pētnieciskajā darbā onkoloģijas ķīmijterapijas jomā. Veic rezidentu apmācību Latvijas Universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē. Vadošā pētniece klīniskajos pētījumos par krūts vēzi, nesīkšūnu plaušu vēzi, sīkšūnu plaušu vēzi, kolorektālu vēzi , kuņģa vēzi,aizkuņģa dziedzera vēzi,dzemdes vēzi. Starptautiski citējamu publikāciju autore. Dalība profesionālajās organizācijās: - Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas valdes locekle; - Latvijas Onkologu asociācijas biedre; - Eiropas Ķīmijterapeitu biedrības (ESMO) biedre
Onokoloģija
Traumatoloģija - ortopēdija

Traumatoloģija - ortopēdija

Screenshot 2022-10-14 at 13.52.55.png

Kaspars Ūdris

Traumatologs-ortopēds. Locītavu mazinvazīvās endoskopiskās ķirurģijas speciālists. Īpaši specializējas pleca locītavu problēmu ārstēšanā. Ārstēšanā pielieto mūsdienīgas metodes un jaunāko aparatūru.
Screenshot 2022-10-14 at 13.52.55.png

Arnis Fogelis

Sertificēts traumatologs- ortopēds Vairāk nekā 25 gadu pieredze traumatoloģijā un ortopēdijā. Latvijas ceļa locītavas ķirurģijas, artroskopijas un sporta ortopēdijas asociācijas,kā arī ESSKA ( European Society for Sports  Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) biedrs. Konsultē pacientus ar: - sāpēm un kustību ierobežojumiem locītavās, īpaši ceļa, pleca un pēdas locītavās; - iedzimtām un iegūtām locītavu deformācijām; - mīksto audu (muskuļu, cīpslu) bojājumiem. Veic: - locītavu endoskopiskās un rekonstruktīvās operācijas; - injekcijas locītavās.

Rehabilitācija

Rehabilitācija
5e3c6934-d3d5-464a-9ae4-48959b2c036c

Olga Tarnovska

Sertificēta fizioterapeite - Ārstnieciskā vingrošana (gan individuāli, gan grupās) dažādu problēmu gadījumos: muguras sāpes, stājas un gaitas traucējumi, līdzsvara un koordinācijas traucējumi, cilvēkiem ar neiroloģiskām, reimatoloģiskām, ortopēdiskām, pulmonoloģiskām problēmām; - Mīksto audu tehnikas; - Medicīnisko teipošana; - Rehabilitācija pēc traumām; - Slingterapija; - FDM tehnikas, trigerpunktu presura tehnikas; - Sporta masāža.
35bb34ca-5d0c-47e2-bc30-505df6b0a3c9

Daina Millere

Sertificēta fizioterapeite ar 6 gadu pieredzi. RSU bakalaura grāds fizioterapijā. - Strādā ar stājas traucējumiem, korekciju un izglītošana kustību un elpošanas paternos. - Strādā ar muguras sāpju, ortopēdijas un traumatologijas pacientiem. - Ārstnieciskā masāža un teipošana. - Darbs ar pieaugušajiem un pusaudžiem, bērniem līdz 3 g.v. pēc Prāgas Rehabilitācijas skolas - Dynamic Neuromuscular stabilization principiem. - Konsultē vecākus par mazuļa secīgu fizioloģisko attīstību. Zināšanas regulāri papildina Fizioterapeitu asociācijas rīkotajos semināros, kursos Latvijā un ārzemēs, lai nodrošinātu mūsdienīgu rehabilitācijas procesu.
d08b8d67-965e-43d3-9a52-e9544b08e494

Juta Baumane

Setificēta fizioterapeite. Fizioterapijas pakalpojumus sniedz: - pieaugušajiem; - topošajām un jaunajām māmiņām; - zīdaiņiem (no 3 mēnešu vecuma); - bērniem (līdz 3 gadu vecumam). Palīdzību sniedz: - Akūtu un hronisku muskuloskeletālo sāpju gadījumā; - Iegurņa pamatnes muskulatūras disfunkcijas un diastāzes gadījumā; - Pēc traumām un pēc - operāciju periodā; - Bērnu attīstības un funkcionēšanas traucējumu gadījumā; - Profilaktiski, baudot kustību prieku. Darbā ar pacientiem izmanto: - Mīksto audu manipulācijas, mobilizācijas tehnikas; - Individuālu ārstnieciskās vingrošanas plāna izveidi un apmācību; - Zīdaiņu un bērnu funkcionālā stāvokļa novērtēšanu un ārstēšanu pēc Dinamiskās Neiromuskulārās Stabilizācijas koncepta (Prāga); - Kinezioloģisko teipošanu pieaugušajiem un grūtniecēm (diastāze, muguras sāpes, tūska); - Klasisko un sporta masāžu.
1fefc1a9-3abe-43a3-870f-21293d2ea138

Inna Pedane

Sertificēta fizioterapeite, 2012. gadā absolvēja RSU rehabilitācijas fakultāti,  ieguva bakalaura grādu fizioterapijā. Strādā ar pieaugušajiem. Regulāri pilnveido zināšanas tālākizglītības kursos un semināros, gan Latvijā, gan ārzemēs. Liela pieredze insulta, spinālo, muguras sāpju pacientu, sporta un senioru rehabilitācijā.  Pielieto dažādas terapeitiskās metodes: - slinga terapiju, - proprioreceptīvo neiromuskulāro fasilitāciju, - kinezioloģisko teipošanu, - miofasciālās un neirolimfātiskas tehnikas, - masāžas tehnikas, - dziļo muskuļu stabilizāciju, - dinamiskais strečings.
b76251e5-3e9f-4881-8858-1de8283964e9

Elīna Birša

Sertificēta fizioterapeite, RSU bakalaura grāds fizioterapijā, ievērojama pieredze,  strādājot pieaugušo un bērnu rehabilitācijā. Pilnveidojusi  profesionālās iemaņas pilates un jogas nodarbībās. Specializējas: - strādājot ar zīdaiņiem pēc Bobata terapijas, iekļaujot Handlinga apmācību vecākiem;  iepazīstinot ar drošām un veselīgām aktivitātēm katrā bērna attīstības  posmā - bērnu, pusaudžu un pieaugušo stājas un gaitas novērtējums, izstrādājot kvalitatīvu  vingrojumu bāzi stājas korekcijai un muskulatūras balansam; - hronisku sāpju un pēctraumu, pēcoperāciju gadījumos, fizioterapiju papildinot ar  kinezioloğisko teipu un miofasciālās masāžas tehnikām; - lietišķajā kinezioloģijā.
d0996ee6-5149-4449-9a59-a5a00cb5c6e5

Ingrīda Bērziņa

Šobrīd bērnu kopšanas atvaļinājumā. Sertificēta fizioterapeite. Maģistra grāds veselības aprūpē (RSU). Regulāri pilnveido zināšanas profesionālos nozares kursos un semināros. Strādā ar pieaugušajiem. Specializācija: - ortopēdija; - muguras sāpes; - neiroloģija; - stājas traucējumi. Terapijā izmanto kompleksu risinājumu, apvienojot vairākas metodes: - ārstnieciskā vingrošana; - stiepšanas tehnikas; - kinezioloģiskā teipošana; - mīksto audu tehnikas; - miorelaksācijas tehnikas; - slinga terapija; - pacientu izglītošana par slimību profilaksi; - ergonomikas principu apmācība; - nūjošanas apmācība.

Kardioloģija

piramida logo.JPG

Kristīne Spalva - Gubina

Kardiologs, ehokardiogrāfijas un funkcionālās diagnostikas speciālists - Veic diagnostiku un ārstēšanu vispārējā kardioloģijā (sirds asinsvadu slimības, sirds mazspējas, ritma traucējumu, kā arī paaugstināta asinsspiediena un paaugstināta holesterīna gadījumos). - Specializējas kardiovaskulāro slimību prevencijā, vārstuļu slimību diagnostikā, sirds mazspējas diagnostikā un terapijas pielāgošanā. - Sniedz kardiologa konsultācijas pieaugušajiem. Pieņem pacientus no 18 gadu vecuma.
Kardioloģija

Psihiatrija

piramida logo.JPG

Jaroslavs Priedeslaipa

Ārsts - rezidents bērnu psihiatrijā Konsultē bērnus un pusaudžus, kā arī pacientus līdz 35 g.v. Specializējas emocionālo, uzvedības un attīstības traucējumu diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. Veic arī atbalsta psihoterapiju. Konsultē pacientus, kuri saskaras ar trauksmes, garastāvokļa un neirotiskiem traucējumiem (panikas traucējumi, ģeneralizēta trauksme, sociāla fobija, uzmācīgas domas, obsesīvi-kompulsīvi traucējumi, somatoforma veģetatīva disfunkcija, depresija, izdegšanas sindroms, emociju regulācijas grūtības, miega traucējumi u.c.) Pacientus konsultē šādās valodās - latviešu, angļu, krievu (sarunvalodas līmenī).
Psihiatrija
Neirologs

Neirologs

Ruta Plotniece

Ruta Plotniece

Neiroloģe / neirosonoloģe. Īpaši specializējas galvassāpju problēmās un strādā ar insulta profilakses jautājumiem. Konsultē un veic ārstēšanu pacientiem ar atmiņas traucējumiem un veģetatīvās nervu sistēmas patoloģijām. Veic krāsu kodētas brahiocefālo un intrakraniālo asinsvadu duplex doplerogrāfijas. Sertificeta veikt botulīna toksīna injekcijas hroniskas migrēnas ārstēšanai. Regulāri papildina savas zināšanas gan lokālas nozīmes, gan starptautiskos pasākumos. Vairāku zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autore un līdzautore. Savā ārsta ikdienas darbā pielieto zināšanas ajūrvēdas medicīnā.

Sporta medicīna

piramida logo.JPG

Larisa Golubeva

Sporta ārste ar ilggadēju pieredzi sporta medicīnā, kas iegūta strādājot Valsts Sporta medicīnas centrā, kā arī strādājot par komandas sporta ārstu nacionālajā izlasē un klubu komandās riteņbraukšanā, hokejā, basketbolā, regbijā. Svarīgi meklēt sporta ārsta konsultāciju: - Traumas gadījumā: gan pārslodzes, gan hroniskas (ilgstošas sāpes locītavās, muskuļos, cīpslās u.c.); - Fiziskās sagatavotības uzlabošanai: ja vēlaties uzlabot fizisko veiktspēju (izstrādā individuālu plānu) vai konsultēties par pareizu treniņu tehniku, lai novērstu traumas un optimizētu rezultātus; - Rehabilitācija pēc traumām: izstrādāt rehabilitācijas programmu, lai atgrieztos pie sportiskajām aktivitātēm; - Ja nepieciešams izplānot režīmu, sabalansētu uzturu un uztura bagātinātāju lietošanu; - Ja profesija ir saistīta ar pastiprinātu fizisko slodzi un nepieciešami ieteikumi ikdienas kvalitātes uzlabošanai; - Ja gatavojaties svarīgām sacensībām un vēlaties veikt visaptverošu veselības pārbaudi, saņemt ieteikumus par sagatavošanos un atveseļošanos pēc sacensībām.
Sporta medicīna

Masāža 

piramida logo.JPG

Inga Ābele

Sertificēta masiere Profesionālo medicīnisko izglītību ieguvusi Rīgas 4. Medicīnas skolā. Profesionālā pieredze gūta vairāk kā 25 gadus strādājot Limbažu slimnīcas dzemdību - ginekoloģijas nodaļā. Par masieri strādā kopš 2010. gada. Regulāri profesionālo izglītību papildina LFMA rīkotajos ārstnieciskās un cita veida masāžas kursos, kā arī "Ellada-L", mācību centra "Samana" un specializētajos ķīniešu masāžas kursos. Specializācija: - Ārstnieciskā masāža, - Klasiskā masāža, - Grūtnieču masāža, - Karsto akmeņu masāža, - Medus masāža, - Anticelulīta procedūras, - Aromamasāža, - Taizemes pēdu masāža, - Champi, - Ķīniešu masāžas - sejas gua-sha, muguras gua-sha un vakuumbanku masāža mugurai.
Masāža
Dermatoloģija

Dermatoloģija

piramida logo.JPG

Elīna Krauce

Sertificēte ārste dermatoloģijā, veneroloģijā - akūtu un hronisku ādas, matu, nagu slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse; - seksuāli transmisīvo slimību diagnostika, ārstēšana, profilakse; - konsultē par ādas kopšanu; - veic dermatoskopiju, punch biopsiju; - labdabīgu ādas veidojumu (kārpas, papilomas, keratomas u.c.) kriodestrukcija.

Kosmetoloģija

piramida logo.JPG

Inita Krūmiņa

Sertificēta kosmētiķe. Ārstniecības persona, Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas biedre. Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācijas biedre. Regulāri papildina zināšanas profesionālās apmācībās, semināros un kongresos Latvijā un ārzemēs. Veic sejas un ķermeņa procedūras, konsultē un sastāda individuālas programmas silueta korekcijai. Kompleksa pieeja mērķu sasniegšanai, izmantojot dažādas metodes un tehnoloģijas estētiskajā kosmetoloģijā.
piramida logo.JPG

Ilze Pulka

Skaistumkopšanas speciāliste - kosmētiķe,  ārstniecības persona.  Starptautiskais CIDESCO diploms.
Kosmetoloģija
Dietologs

Dietologs

2023. gada 9. februāris 16:00:17

Inguna Bērziņa

Sniedz konsultācijas par veselīga uztura pamatprincipiem atbilstoši vecumam un dzīves veidam, kā arī par pareizu uztura režīmu dažādu saslimšanu gadījumos: - gremošanas orgānu slimību; - sirds asinsvadu slimību; - vielmaiņas, nieru, aknu un žultsceļu slimību; - pārikas alerģiju un produktu nepanesības gadījumā.

Ultrasonogrāfija

Ultrasonogrāfija
piramida logo.JPG

Verners Roberts Kalējs

Radiologs - rezidents. Veic ultrasonogrāfijas izmeklējumus diagnostikas vai slimības kontroles nolūkos, to aprakstus un analīzi, sniedz konsultācijas. Veic šādus ultrasonogrāfijas izmeklējumus: - vēdera dobuma orgānu un retroperitoneālās telpas; - vairogdziedzera; - kakla mīksto audu; - brahiocefālo un galvas asinsvadu transkraniālo ultrasonogrāfiju. Pieņem pacientus sākot no 6 gadu vecuma. Konsultē latviešu, krievu un angļu valodās.
piramida logo.JPG

Andris Finks

Sertificēts radiologs. Veic ultrasonogrāfijas izmeklējumus diagnostikas vai slimības kontroles nolūkos, to aprakstus un analīzi, sniedz konsultācijas. Veic šādus izmeklējumus: - ultrasonoskopiju virspusējiem audiem un muskuloskeletālai sistēmai; - ultrasonoskopiju vēdera dobuma orgāniem (aknām, aizkuņģa dziedzerim, žultspūslim, žultsvadiem, liesai, u.c) Pieņem pacientus no 16 gadu vecuma. Konsultē latviešu, krievu un angļu valodās.
piramida logo.JPG

Inga Dzelve-Klepere

Sertificēta radioloģe. Veic šādus USG izmeklējumus: - Vēdera dobuma; - Krūšu; - Mīksto audu; - Vairogdziedzera; - Limfmezglu; - Locītavu. Veic USG izmeklējumus bērniem un zīdaiņiem.
bottom of page